Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Немає нічого страшного у використанні білих стільців разом з інтер'єром кухні однієї колористики. Достатньо лише підібрати додаткові відтінки.
Білий завжди був популярний — ошатний, втілення елегантності та чистоти, він чудово підходить як основний для оформлення кухні. Іноді так хочеться в тому ж кольорі купити меблі, але зупиняє небезпека створити схожість з операційною або уславитися володарем поганого смаку. Розповімо, як гармонійно помістити білий обідній стілець на білу кухню, щоб простір став втіленням елегантності та стилю.
Король стилю
Білий колір пасує багатьом напрямам й стилістиці, зручний у поєднанні із різними техніками й текстурами. Витончено виглядає в класиці, багато в бароко, витончено в сканді, легко в провансі, незвично в хай-теку, колоритно в кантрі, цікаво в грецькому, розкішно в італійському, брутально у французькому напрямку. Колір може слугувати полотном, на якому завдяки правильному плануванню, використанню предметів і аксесуарів можна відтворити будь-який напрямок.
Як уникнути монотонності?
- Як і будь-який інший колір, білий має багато відтінків, його можна обіграти кремовим, молочним, слоновою кісткою, ейворі, жасминовим, опаловим, сніговим, димчастим. Використання різних відтінків дає змогу «наповнити» простір.
- Надайте приміщенню динамічності — додайте контрастних чорних деталей, ефектно виглядатиме чорний. Наприклад, білий обідній стілець із чорною окантовкою, ніжками чи оббивкою з легким орнаментом або ж панелі лаймового чи помаранчевого відтінку.
- Можна використовувати кольорові крісла, а за бажанням одягати ошатні світлі чохли.
- Додайте яскравих акцентів, різних предметів — підставок, полиць, кріплень.
- Використовуйте різні текстури та поверхні — матові, глянцеві, рифлені.
- Комбінуйте з металом, причому підійде практично будь-який відтінок залежно від застосовуваної стилістики — золотистий, сріблястий, бронзовий, хромований, чорніння металу.
Попрацюйте з текстилем — штори, скатертини, серветки, рушники, навіть декоративні подушечки розбавлять інтер'єр.
Характеристики стільців
- Розмір, звісно, має бути пропорційний столу, габаритам кухні.
- Форма — підійде абсолютно різна, за рахунок білого кольору обідній стілець може підійти до будь-якої обстановки. Найелегантнішою та універсальною буде модель на тонких ніжках із високою спинкою й м'яким сидінням.
- Матеріал — також має відповідати загальному антуражу та обраній концепції. Наприклад, для грецької — досить великий дерев'яний, французької - витончений з куванням, модерну — у вигляді крісла.
- Конструкція — залежить від тривалості та частоти використання, кількості людей, самого приміщення. Для економії простору беруть меблі, що штабелюються або добре засуваються під стіл. Білий колір їх буквально розчиняє і робить непомітними навіть на найменшій кухні.
Підсумок
Як бачимо, немає нічого страшного у використанні білих стільців разом з інтер'єром кухні однієї колористики. Достатньо лише підібрати додаткові відтінки, додати яскраві акценти, використати різні фактури і приміщення стане втіленням елегантності, комфорту й бездоганного смаку своїх господарів.
Джерело: https://nowystyl.ua/
|