Як вибрати ідеальну електричну зубну щітку

Як вибрати ідеальну електричну зубну щітку
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Вибір електричної зубної щітки може бути складним завданням. У цій статті ми дамо поради щодо того, як обрати ідеальну електричну зубну щітку.

Підтримання здоров'я порожнини рота має важливе значення для збереження гарного стану зубів і ясен. Чищення зубів — важлива частина гігієни порожнини рота, яка допомагає запобігти карієсу, захворюванням ясен і неприємному запаху з рота. З розвитком технологій електричні зубні щітки стали популярним вибором для людей, які хочуть досягти оптимальної гігієни порожнини рота.

Вибір ідеальної електричної зубної щітки може бути складним завданням, враховуючи велику кількість варіантів, доступних на ринку. У цій статті ми надамо кілька порад, як вибрати ідеальну електричну зубну щітку, а також наведемо приклади найкращих недорогих електричних зубних щіток.

Ми поспілкувалися зі стоматологами, щоб зрозуміти, чи насправді електричні зубні щітки можуть покращити досвід чищення зубів. Ви не повірите, проте 65% опитаних лікарів заявили, що пацієнти, які роками користувався мануальною зубною щіткою, були на 95% задоволені, коли перейшли на електричну. Як відмічають спеціалісти, вони помітили значне поліпшення стану порожнини рота. Ясна стали здоровішими, а зуби — чистішими та гладенькими. Пацієнти також повідомили, що таймер і різні режими чищення допомогли їм чистити зуби більш ефективно.

електрична зубна щітка

На що звертати увагу, коли обираєте електричну зубну щітку

 • Розмір і форма головки щітки: Обирайте насадку такого розміру та форми, щоб вона легко діставала до всіх ділянок рота.
 • Тип щетини: М'які щетинки найкраще підходять для більшості людей, особливо для тих, у кого чутливі зуби та ясна. Але середня жорсткість буде універсальною.
 • Режими чищення: Багато електричних зубних щіток пропонують різні режими для різних потреб, наприклад, для чутливих зубів або відбілювання.
 • Таймер: добре, якщо щітка має таймер для чищення протягом двох хвилин.
 • Час роботи від акумулятора: Деякі електричні зубні щітки мають акумулятори, які працюють довше, ніж інші.

Окрім цього, вам варто звертати увагу на популярні бренди. Адже саме вони надають надійну гарантію, згідно з якою ви можете замінити непрацюючі деталі.

Що радять стоматологи?

Ми зібрали кілька порад від стоматологів, які допоможуть вам підтримувати здоровʼя ротової порожнини та краще чистити зуби, з електричною зубною щіткою. Дотримуйтеся їх, після того, як оберете хорошу щітку і здоровʼя ясен, а також порожнини рота завжди залишатиметься на найвищому рівні.

 1. Розташовуйте насадку під кутом 45 градусів до ясен.
 2. Використовуйте м'які кругові рухи та дозвольте щітці робити свою роботу.
 3. Чистість зуби щонайменше дві хвилини двічі на день.
 4. Не натискайте занадто сильно і не чистість занадто енергійно, оскільки це може пошкодити зуби і ясна.
 5. Не забувайте чистити язик і внутрішні поверхні зубів.

Окрім цього, стоматологи по всьому світу рекомендують придивитися до зубних ниток, а також не забувати використовувати ополіскувачі для рота. Ви можете підібрати їх під свої проблеми з яснами, якщо вони у вас є, або зробити акцент на догляді, освітленні емалі тощо.

Топ 5 недорогих електричних зубних щіток

електричні зубні щітки

Багато хто з покупців думає, що покупка електричної зубної щітки — це великі витрати. Та це не так, адже на ринку є багато моделей, ціна яких стартує від 300 грн. Це як дві-три звичайні зубні щітки. Тому ми зібрали Топ 5 електричних зубних щіток, які ви точно зможете собі дозволити:

 1. Oral-B Pro 1000: Ця зубна щітка має таймер і датчик тиску, а також сумісна з різними насадками.
 2. Philips Sonicare ProtectiveClean 4100: Ця зубна щітка має двохвилинний таймер і датчик тиску, а також дорожній чохол.
 3. Waterpik Complete Care 5.5: Ця зубна щітка має вбудовану водяну нитку, сім режимів чищення та таймер.
 4. Електрична зубна щітка Fairywill Sonic: Ця зубна щітка має п'ять режимів чищення, двохвилинний таймер і сумісна з різними насадками.
 5. Електрична зубна щітка Colgate Hum Smart: Ця зубна щітка підключається до мобільного додатку, який надає персоналізовані рекомендації щодо чищення зубів.

Висновок

Вибір ідеальної електричної зубної щітки може бути непростим завданням, але врахування таких факторів, як розмір насадки, тип щетинок, режими чищення, таймер, час автономної роботи та сумісність зі змінними насадками, може полегшити цей процес.

Стоматологи рекомендують використовувати м'які кругові рухи та чистити зуби щонайменше дві хвилини двічі на день, щоб підтримувати оптимальний стан порожнини рота.

Для деяких людей електрична зубна щітка може змінити правила гри, значно покращивши здоров'я порожнини рота. На ринку є багато доступних за ціною електричних зубних щіток, таких як Oral-B Pro 1000, Philips Sonicare ProtectiveClean 4100, Waterpik Complete Care 5.5, Fairywill Sonic Electric Toothbrush та Colgate Hum Smart Electric Toothbrush. Виберіть ту, яка відповідає вашим потребам і бюджету, і насолоджуйтеся перевагами оптимальної гігієни порожнини рота.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ARDinform
01.05.2023 в 11:53 Рейтинг: 5.0 // 2
Теги: електрична зубна щітка, стоматологія, зубна щітка
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.