Південна Корея починає посилені перевірки маркування морепродуктів

Південна Корея починає посилені перевірки маркування морепродуктів
Фото: Getty Images
Причиною "безпрецедентних" контрольних заходів стала стурбованість громадськості скиданням радіоактивної води з японської Фукусіми.

Влада Південної Кореї почала "безпрецедентну" перевірку маркування країни походження імпортованих морепродуктів на тлі скидання води з японської АЕС Фукусіма-1 в океан. Про це 28 серпня повідомило міністерство морського та рибного господарства республіки.

"Цьогорічна друга перевірка, згідно з планами, буде значно посилена і пройде на безпрецедентному рівні. Порівняно з першою кількість перевірених (організацій) буде збільшена з 18 до 20 тисяч, термін становитиме 100, а не 60 днів, кількість відвідувань (інспекторами) збільшено з одного до трьох разів", - наголосили у відомстві.

Попередні контрольні заходи щодо маркування товарів проводилися у травні та червні.

Перевірку пройдуть імпортери, гуртові та роздрібні продавці. У разі відсутності маркування країни походження товару передбачено штраф до 7600 доларів, за вказівку невірної інформації порушникам загрожує до семи років в'язниці або штраф у розмірі до 76 000 доларів.

Зазначається, що спеціальна перевірка викликана зростанням стурбованості громадськості щодо ситуації на Фукусімі.

Нагадаємо, 24 серпня енергетична компанія Tokyo Electric Power (TEPCO) розпочала скидання в океан першої партії очищеної води з Фукусіма-1.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ARDinform
28.08.2023 в 18:26 Рейтинг: 5.0 // 1
Теги: маркування, південна корея, морепродукти
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.