Кому можна робити лазерну епіляцію?

Кому можна робити лазерну епіляцію?
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Попит на лазерну епіляцію сьогодні зростає великими темпами, бо ця процедура має безліч переваг.
Поступово набирає широку популярність такий спосіб епіляції, як лазерний. І для цих цілей може бути використаний унікальний александрітовий лазер, за допомогою якого можна провести всі процедури швидко і якісно.

Основне призначення

Сучасні лазери даного типу в салоні AVANTAGE можуть бути використані для різноманітних цілей:
 • Можливість швидкого видалення волосяних фолікул. Для цього виробляються світлові промені, які виділяються підвищеним рівнем потужності. За допомогою спеціальних налаштувань можна створювати хвилі, які відрізняються певною довжиною. Це дає можливість зупинити ріст волосся на встановлений термін.
 • При правильному проведенні даної процедури можна не тільки позбутися від зайвого волосся, але і знизити ймовірність пошкодження шкірного покриву.

Коли заборонено проводити цю процедуру?

Протипоказаннями є:
 • Наявність онкологічних захворювань або ж цукрового діабету.
 • Вагітність або ж період лактації.
 • Епілептичні припадки.
 • Запальні процеси або ж інфекційні захворювання.
 • Псоріаз.
 • Імпланти в тих місцях, де має бути проведення даної процедури.
Кому можна робити лазерну епіляцію?

Основні переваги лазерної епіляції

Попит на лазерну епіляцію сьогодні зростає великими темпами. Все тому, що дана косметологічна процедура має кілька вагомих переваг:
 • Її можна проводити для того, щоб прибрати більшість різновидів волосся. Обумовлено це тим, що обладнання виділяється підвищеним рівнем потужності. Тому ліквідувати можна, як світлі, так і тонкі волоски.
 • Лазерна епіляція - це комфортна, зручна і безболісна процедура. Обумовлено це тим, що до складу входить ефективна і функціональна система охолодження. Після того як ділянка шкірного покриву буде оброблений спеціальними охолоджуючими складами, здійснюється процес видалення волосків. Тому в процесі людина не відчуває дискомфорту.
 • Лазерне обладнання позитивно впливає на стан шкірного покриву. Обумовлено це тим, що за допомогою лазера можна стимулювати більш активне вироблення колагену.
 • Лазер нерідко використовують для видалення волосків, для поступового усунення пігментних плям, а також деяких видів висипки.
Щоб проходити таку процедуру, слід звертатися до професіоналів в салон «Авантаж». Вони зможуть швидко і якісно виконати поставлене завдання.
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист ARDinform
16.09.2021 в 02:42 Рейтинг: 0.0 // 0
Теги: Авантаж, лазерна епіляція
Комментариев нет. Будь первым!
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar